zawodyps

Pierwsze Zawody Pole Dance w Białymstoku stały się już wspomnieniem…a jest co wspominać! 🙂
Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu jury: Damianowi za to, że nie mógł długo wytrzymać z dala od rurek i w przerwach prezentował swoje umiejętności, Marcie za cenne komentarze i zachwycający uśmiech, Przemkowi za publiczne stwierdzenie że od teraz zmienił zdanie czym jest tzw. „taniec na rurze”. Całej trójce dziękujemy przede wszystkim za profesjonalną i obiektywną ocenę występów oraz za wspólną zabawę.
Dziękujemy publiczności, za aktywny udział w naszej imprezie. Cieszymy się że mimo upału zdecydowaliście się Państwo spędzić z nami niedzielny wieczór.
Dziękujemy zawodniczkom Ani, Ani, Iwonie, Patrycji, Magdzie, Marii i Izie. W niecałe dwa tygodnie przygotowałyście fantastyczne choreografie, pokonałyście tremę i pokazałyście, że Pole Dance w Białymstoku istnieje i ma się bardzo dobrze! 🙂
Dziękujemy Oli, Marcie i Ewie za ciężką pracę jaką jest czyszczenie rurek podczas zawodów – spisałyście się znakomicie (dodatkowe podziękowania należą się Oli za natychmiastową reakcję na rozbitą jarzeniówkę :)
Dziękujemy naszym dziewczynom i przyjaciołom za pomoc w przygotowaniach, organizacji i ogarnięciu chaosu a także za wsparcie psychiczne 😉
Przy tej okazji dziękujemy również WSZYSTKIM NASZYM KURSANTKOM za to że jesteście z nami. Studio istnieje dopiero pół roku a słyszeliśmy już mnóstwo pozytywnych opinii. Nie jest to zasługa klimatycznych cegieł, lokalizacji czy profesjonalnego sprzętu tylko Wasza. Dzięki Wam to miejsce po prostu żyje! Pamiętajcie: Studio Vertigo to Wy.
plakat_slim800

Regulamin zawodów:

1. W konkursie może wziąć udział każda osoba pełnoletnia lub niepełnoletnia za zgodą rodziców, która dotychczas nie startowała w zawodach pole dance, niezależnie od stopnia zaawansowania.

2. Każda uczestniczka biorąc udział w konkursie wyraża zgodę na wykorzystywanie wizerunku (zdjęć, filmów z imprezy) na potrzeby promocji Studia Vertigo.

3. Aby wziąć udział w części „choreo” należy:

a) do dnia 29.06 wysłać zgłoszenie drogą mailową na adres studio@silaipiekno.pl lub zapisać się bezpośrednio w Studio Vertigo.

b) do dnia 29.06 wpłacić kaucję 25zł która zostanie w CAŁOŚCI ZWRÓCONA bezpośrednio po zawodach

c) do dnia 29.06 dostarczyć piosenkę do swojej choreografii przygotować układ trwający od 1min50sek. do 3min30sek.

d) nadesłać krótką notatkę „o mnie”

4. Aby wziąć udział w części „battle” należy:

a) do dnia 29.06 wysłać zgłoszenie drogą mailową na adres studio@silaipiekno.pl lub zapisać się bezpośrednio w Studio Vertigo.

b) do dnia 29.06 wpłacić kaucję 25zł która zostanie w CAŁOŚCI ZWRÓCONA bezpośrednio po zawodach

c) nadesłać krótką notatkę „o mnie”

5. Osoby które chcą wziąć udział w obu częściach wpłacają tylko jedną kaucję.

6. Uczestniczki konkursu będą miały do dyspozycji rurkę statyczną i obrotową.

7. Jury będzie oceniało występ pod kątem spójności, płynności, pomysłowości i ogólnego wrażenia mniejszą wagę przywiązując do trudności poszczególnych figur.

8. Każda uczestniczka części „choreo” w dniach 26.06 – 03.07 będzie miała do dyspozycji salę Studia Vertigo przez 2godziny (dokładne terminy zostaną uzgodnione indywidualnie).

9. Pozostałe kwestie nie ujęte w powyższym regulaminie będą rozstrzygane na bieżąco.

NAGRODY:

Część „choreo”:

I miejsce:

Medal

Wejściówka na 3 dowolne zajęcia w Studio Vertigo

Kosmetyki + niespodzianka o wartości

II miejsce:

Medal

Wejściówka na 2 dowolne zajęcia w Studio Vertigo

Kosmetyki i niespodzianka

III miejsce:

Medal

Wejściówka na 1 dowolne zajęcia w Studio Vertigo

Kosmetyki i niespodzianka

* kosmetyki firm takich jak Bourjois, Manhattan, Astor

Pozostałe uczestniczki:

1 darmowa godzina zajęć w Studio Vertigo do wykorzystania od września 2015.

Część „battle”:

I miejsce:

2 bilety do kina na dowolny seans

Pozostałe uczestniczki:

1 darmowa godzina Open Pole w Studio Vertigo