Dlaczego zajęcia z użyciem rurki są takie drogie?

Cena zajęć podyktowana jest ograniczoną ilością osób w grupie oraz kosztem zakupu rurek. W porównaniu do wielu innych miast w Polsce mamy konkurencyjne ceny.